~ Twilight ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutulma(Eclipse)

3 posters

Tutulma(Eclipse) Empty Tutulma(Eclipse)

Mesaj tarafından Miss Stewart Salı Haz. 16, 2009 6:15 pm

Tutulma adlı kitap ile ilgili tüm bilgiler bu başlık altında toplanacaktır !
Miss Stewart
Miss Stewart
Volturi
Volturi

Tutulma(Eclipse) Empty Geri: Tutulma(Eclipse)

Mesaj tarafından Cullen Çarş. Haz. 17, 2009 8:48 am

Alıntıdır!!

Tutulma(Eclipse) 421976916_f0f2b2f696_o

Eclipse(Tutulma)

"Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde onun saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı,kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpüş beni korkuttu.Çok fazla gergindi,dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü,o bizim birbirimizden ayrılmak için zamanın çok geç olduğundan korkmuş gibiydi.''
Cullen
Cullen
Volturi
Volturi

Tutulma(Eclipse) Empty Geri: Tutulma(Eclipse)

Mesaj tarafından kStew' Çarş. Haz. 17, 2009 8:15 pm

Tutulma Konu:

Tutulma’da, Bella Edward ile evlenmeyi sadece bir koşulda kabul eder, o da halen insanken birlikte olmalarıdır. Sonunda Edward bu koşulu sadece evlendikten sonra gerçekleşmesi kaydıyla kabul eder. Roman Victoria’nın entrikaları ile devam eder. Ruh eşi James’in ölümünün öcünü almak isteyen Victoria, Bella’nın peşindedir ve bir ordu kurmak üzere yeni vampirler yaratmaktadır. Cullen ailesi ve Sam Uley ve Jacob Black liderliğinde bulunan Amerikan yerlisi kurt adam kabilesi arasında vampirler insanlara zarar vermediği sürece geçerli olacak bir anlaşma yapılmıştır. Fakat, bu anlaşma Bella’nın Jacob’la olan ilişkisinin düşündüğünden daha yoğun olmasından dolayı tehlikeye girer. Sonunda, Edward, Jacob’ın Bella için değerli olduğunu kabul eder ve isterse ona gidebileceğini söyler. Bu esnada saldırıda bulunan Victoria’yı öldürür. Fakat, Bella Edward’ın hayatındaki en önemli kişi olduğunun ayırdına tekrar varır. Edward, Bella’nın hayatı boyunca hep başka insanları mutlu etmek için uğraştığını fark eder ve Bella’ya evlenmeden önce birlikte olmayı deneyebileceklerini söyler. Fakat, Bella bu teklifi reddeder ve her şeyi doğru bir şekilde sırasına göre yapmak istediğini söyler: evlilik, birlikte olma ve sonrasında vampire dönüştürülme.
kStew'
kStew'
Volturi
Volturi

http://thecullens.yetkinforum.com

- Similar topics