~ Twilight ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayko Cepkin Eurovision İçin Ne Dedi? - Röportaj

Hayko Cepkin Eurovision İçin Ne Dedi? - Röportaj Empty Hayko Cepkin Eurovision İçin Ne Dedi? - Röportaj

Mesaj tarafından Tokioßaby~ Çarş. Haz. 17, 2009 2:49 pm

Hayko Cepkin Billboard dergisinin Ocak sayısında sırlarını döktü. Müzisyen, bu yıl Hadise’nin seslendireceği “Düm Tek Tek”in şansının yüksek olduğunu, Eurovision’a kendisinin de katılmak istediğini söyledi.

Hayko Cepkin ayrılık acısıyla ilgili düşünceleri sorulduğunda "Güzeldir" diyor. Fotoğraf: Dinçer Dinç

İSTANBUL - Sahne şovları, brütal vokali ve espri anlayışıyla gençlerin favorisi olan Hayko Cepkin, özel fotoğraflarla bu ay Billboard’da. Hayatıyla ilgili birçok soruya samimiyetle yanıt veren Cepkin, bugünlerde sıkça tartışılan Eurovision’la ilgili çok konuşulacak şeyler söyledi.
Eurovision’dan size teklif gelse nasıl bakarsınız buna?
Mor ve Ötesi’ne teklif gittiği dönemde bu konuda konuştuğum insanlar oldu. Ama Hayko Cepkin’in Türkiye’yi temsil etmesi olabilecek en sansasyonel şey olurdu. Şu karışık dönemde hem ismimi açıkça söyleyerek bağlı bulunduğum mezheple alakadar, hem de Türk olmayı savunduğum için Türkiye’yi temsil etmek çok iyi olurdu. Olabilitesi yüksek.”

Özel hayatıyla ilgili sorulan sorulara ise dürüstçe cevap veren Hayko Cepkin, özellikle ayrılıkla ilgili fikirleriyle herkesi şaşırttı.

Ayrılık acısı için verebileceğiniz bir tavsiye var mı?
Güzeldir. Benim alternatifim onu üretim aşamasına geçirebilmek. Ama acının A noktasındayken bir işe yaramayabilir. O dönem çökersin, dağılırsın, yamulursun… Bitmişlik güzeldir. Ama toparlaması keyifli bir dönem olduğu için o süreci de seviyorum. Sonrası çok daha keyifli. Şarkılardaki hikaye de o: düş, geber, yamul, acısını çek, çok fena hisset ama sonra topla ulan işte… Acını yaşa, kaybetme duygusu da var hayatta, onun da tadına bak.”
Tokioßaby~
Tokioßaby~
Vampir
Vampir

- Similar topics